Tűzoltóparancsnokok éves tanácskozása

2019-03-15 09:57:03

Éves egyeztető értekezletet Császártöltésen.

A kiskőrösi hivatásos tűzoltóság parancsnoka Paksi Dénes tű. alezredes minden évben egyeztető értekezletet hív össze a területén működő önkéntes tűzoltó egyesületek részére.

Az idei évben Császártöltés ÖTE adott helyszínt a megbeszélésnek.

A rendezvényen részt vett Takácsné Stalter Judit Császártöltés polgármester is, aki megköszönte az önkéntesek munkáját és biztosította a helyi tűzoltó egyesületet a további támogatásáról.

Paksi alezredes beszámolt a kiskőrösi tűzoltó parancsnokság 2018-as évben végzett munkájáról, és a jelentősebb káreseteiről.

A tájékoztatást követően a megjelent tűzoltó egyesületek képviselői is ismertették a tavalyi évi statisztikáikat, rendezvényeiket.

Döntés született hogy a hagyományos térségi tűzoltóverseny helyszíne 2019-ben Tabdi legyen.

Kristóf András a Bács-Kiskun Megyei Tűzoltó Szövetség elnöke is meghívást kapott a rendezvényre. Röviden tájékoztatta a hallgatóságot az elvégzett feladatokról és biztosította az egyesületeket hogy a jövőben is számíthatnak a szövetség segítségére legyen szó verseny vagy helyi évfordulós rendezvény szervezéséről.

A rendezvény a finom ebéd mellett kötetlen beszélgetéssel zárult amit köszönünk a Császártöltés ÖTE tagjainak.